Ofertă refuzată Cumpărare directă

COMBINATII / Milgamma N x 50 caps.moi

Număr anunț
DA22208752
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,20 RON
Valoare finală
1.419,20 RON
Data publicării
11.01.2019 15:31
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.