Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente protectie si lucru

Număr anunț
DA22224530
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.238 RON
Valoare atribuită
6.238 RON
Data publicării
15.01.2019 14:38
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.238 RON

din 6.238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.