Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE SNOW MOBILE

Număr anunț
DA22219076
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
MOVI POWER MOTORS SRL (CUI 38319784)
Cod CPV
50118100-6 · Servicii de depanare a vehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071 RON
Valoare atribuită
1.274,49 RON
Data publicării
15.01.2019 09:04
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.274,49 RON

din 1.071 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.