Ofertă refuzată Cumpărare directă

LOT 2 Sisteme de iluminat si de semnalizare in teren conform ADV1054261

Număr anunț
DA22214381
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
18221000-4 · Imbracaminte impermeabila (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,02 RON
Valoare finală
1.417,02 RON
Data publicării
14.01.2019 12:24
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.