Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA CU INDICATOR PENTRU STERILIZARE CU ABUR,BANDA ADEZIVA CU INDICATOR PENTRU STERILIZAREA

Număr anunț
DA22229411
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138 RON
Valoare atribuită
138 RON
Data publicării
16.01.2019 11:47
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138 RON

din 138 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.