Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CZ101AE (650) CARTUS CERNEALA BLACK (360 PAG) ORIGINAL HP DJ INK ADVANTAGE 1515 1516 1518 2515 2516
- Număr anunț
- DA22224112
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135 RON
- Valoare atribuită
- 135 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:13
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135 RON
din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro