Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Articole de birou
- Număr anunț
- DA22211838
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,26 RON
- Valoare finală
- 220,26 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 10:19
- Data finalizării
- 16.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.