Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare table scolare

Număr anunț
DA22205441
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL MONTIA (CUI 29018448)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,72 RON
Valoare finală
927,72 RON
Data publicării
11.01.2019 11:15
Data finalizării
16.01.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.