Ofertă acceptată Cumpărare directă

INFORMARE SII PUBLIICITATE

Număr anunț
DA22197462
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.390 RON
Valoare atribuită
15.390 RON
Data publicării
10.01.2019 10:17
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.390 RON

din 15.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.