Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion pe ruta București - Riga - București în cadrul proiectului SIPOCA 432
- Număr anunț
- DA21733560
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.713,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.277,35 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:57
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.277,35 RON
din 10.713,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro