Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA22220581
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,86 RON
Valoare atribuită
422,56 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
15.01.2019 10:28
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,56 RON

din 433,86 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 11,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.