Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizări filme

Număr anunț
DA22218822
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
CINE EUROPA (CUI 33905006)
Cod CPV
92122000-2 · Servicii de distributie de filme cinematografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420,06 RON
Valoare atribuită
1.420,06 RON
Data publicării
15.01.2019 08:46
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,06 RON

din 1.420,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.