Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicatii de specialitate in limba romana - Biblioteca ULBS - Facultatea de Stiinte Economice

Număr anunț
DA22227854
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI RO27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,65 RON
Valoare atribuită
968,65 RON
Data publicării
16.01.2019 10:25
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,65 RON

din 968,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.