Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer HEMATOLOGIE 2ml si Vacutainer BIOCHIMIE 4ml
- Număr anunț
- DA22325786
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475 RON
- Valoare atribuită
- 475 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 10:01
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
475 RON
din 475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro