Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse birotica si papetarie

Număr anunț
DA22325733
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.627,95 RON
Valoare atribuită
5.627,95 RON
Data publicării
01.02.2019 09:58
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.627,95 RON

din 5.627,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.