Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic DL siliconic ferestra dr personalizate 1 culoare
- Număr anunț
- DA22324274
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI RO16047484)
- Cod CPV
- 30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 08:25
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro