Ofertă acceptată Cumpărare directă

IL-E 65/160-5,5/2R1

Număr anunț
DA22224986
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.556,25 RON
Valoare atribuită
16.556,25 RON
Data publicării
15.01.2019 15:13
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.556,25 RON

din 16.556,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.