Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZRE ETICHETE TIP AUTOCOLANT

Număr anunț
DA22221321
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.531,06 RON
Valoare atribuită
3.531,06 RON
Data publicării
15.01.2019 11:10
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.531,06 RON

din 3.531,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.