Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ LDPE NEGRU 240 L, 10 BUC/ROLA 110*125

Număr anunț
DA21734395
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI RO26556523)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,40 RON
Valoare atribuită
134,40 RON
Data publicării
13.11.2018 14:27
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,40 RON

din 134,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.