Ofertă acceptată Cumpărare directă

ODF 48 porturi LC, 19" 1U , adaptori LC si caseta de sudura, fara pigtail-uri

Număr anunț
DA22329441
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
SMART INTEGRATED SOLUTIONS SRL (CUI RO32288530)
Cod CPV
32442200-5 · Cutii de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808 RON
Valoare atribuită
808 RON
Data publicării
01.02.2019 13:12
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

808 RON

din 808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.