Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor spitalicesti
- Număr anunț
- DA22230904
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.402,40 RON
- Valoare atribuită
- 24.402,40 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 13:14
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.402,40 RON
din 24.402,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro