Ofertă acceptată Cumpărare directă

Poante Sansha Gloria

Număr anunț
DA22326904
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
Cod CPV
18822000-7 · Incaltaminte pentru antrenament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,80 RON
Valoare atribuită
574,80 RON
Data publicării
01.02.2019 11:04
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,80 RON

din 574,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.