Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta Sistem Informatic "eXpert bugetar"

Număr anunț
DA22325470
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FURNICUTA NR 3 ZARNESTI (CUI 29413153)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
01.02.2019 09:43
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.