Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA22225378
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,99 RON
Valoare atribuită
377,99 RON
Data publicării
15.01.2019 15:48
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,99 RON

din 377,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.