Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contact C (total coliformi/E.coli) Envirocheck®
- Număr anunț
- DA22224226
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,58 RON
- Valoare atribuită
- 218,04 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 14:21
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,04 RON
din 218,58 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.