Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit

Număr anunț
DA22324610
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,50 RON
Valoare atribuită
442,50 RON
Data publicării
01.02.2019 08:53
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,50 RON

din 442,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.