Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHITANTA BUGETARA PT TAXE SI IMPOZITE COLECTATA DE LA PF SI PJ
- Număr anunț
- DA22321340
- Autoritate contractantă
- Comuna Mera(Consiliul Local) (CUI 4350726)
- Furnizor / câștigător
- GIAROX DIFFUSION SRL (CUI 31543295)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 13:51
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro