Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,3% sub estimat

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA22327318
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.000 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
01.02.2019 11:24
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.500 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.