Ofertă acceptată Cumpărare directă

CULORI ACRILICE 26 KG- DIDERITE CULORI

Număr anunț
DA22326705
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA CLUJ (CUI 4354558)
Furnizor / câștigător
DHI (CUI RO15019206)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.922,96 RON
Valoare atribuită
1.922,96 RON
Data publicării
01.02.2019 10:52
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.922,96 RON

din 1.922,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.