Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Power Distribution Unit PDU 19", profil ALU 1U, cablu conexiune 2m, RAL7035
- Număr anunț
- DA22325890
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,13 RON
- Valoare atribuită
- 195,13 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 10:07
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,13 RON
din 195,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro