Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator fara sac PHILIPS PowerPro Expert FC9729/09, 2l, 650W, rosu

Număr anunț
DA21743437
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559 RON
Valoare atribuită
559 RON
Data publicării
14.11.2018 12:03
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559 RON

din 559 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.