Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanţă şi dirigenţie de şantier
- Număr anunț
- DA21742472
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- Mirea P. Gheorghe P.F.A. (CUI RO28055120)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:29
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro