Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINIFRIGIDER HEINNER HMB-47NHSA+

Număr anunț
DA21740723
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,12 RON
Valoare atribuită
336,12 RON
Data publicării
14.11.2018 10:27
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,12 RON

din 336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.