Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun antibacterian, Alcool sanitar 70%, Detergent manual

Număr anunț
DA22224024
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.611 RON
Valoare atribuită
2.611 RON
Data publicării
15.01.2019 14:07
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.611 RON

din 2.611 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.