Ofertă acceptată Cumpărare directă

30237000-9 Piese si accesorii pentru computere

Număr anunț
DA22328553
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GAGE?TI (CUI 28068618)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,43 RON
Valoare atribuită
860,43 RON
Data publicării
01.02.2019 12:23
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,43 RON

din 860,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.