Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bara rotunda alumniu D75x3000 mm, aliaj 6082, T6
- Număr anunț
- DA21740455
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
- Cod CPV
- 14721000-1 · Aluminiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.303,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.303,55 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:17
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.303,55 RON
din 3.303,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro