Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CF210X - Cartus toner ORIGINAL HP, High capacity, 2.400 pag, NEGRU, pt. LJ Pro 200 M251/MFP M276
- Număr anunț
- DA22327399
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,82 RON
- Valoare atribuită
- 672,82 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 11:28
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,82 RON
din 672,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro