Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza

Număr anunț
DA22228876
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
PAZA SI PROTECTIE CLUJ SRL (CUI RO27312810)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.987,12 RON
Valoare atribuită
120.987,12 RON
Data publicării
16.01.2019 11:19
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.987,12 RON

din 120.987,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.