Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA22225618
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,23 RON
Valoare atribuită
1.088,23 RON
Data publicării
15.01.2019 16:21
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,23 RON

din 1.088,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.