Ofertă acceptată Cumpărare directă

Venofer 20mg/ml 5/5ml sol inj / Complex de Hidroxid de Fer(III) Sucroza

Număr anunț
DA22324703
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.182 RON
Valoare atribuită
5.182 RON
Data publicării
01.02.2019 08:59
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.182 RON

din 5.182 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.