Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMPICILINA NA 250MG*100FL IASI - AMPICILLINUM
- Număr anunț
- DA22224104
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,51 RON
- Valoare atribuită
- 148,51 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:12
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,51 RON
din 148,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro