Ofertă acceptată Cumpărare directă

REUMPLERE TONER LEXMARK

Număr anunț
DA21741603
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE REGHIN (CUI 13421192)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
79990000-0 · Diverse servicii comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
14.11.2018 10:57
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.