Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament 12 luni - Colectia Legislatia Romaniei si Colectia Hotarari ale Guvernului

Număr anunț
DA21739759
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.238,09 RON
Valoare atribuită
1.238,09 RON
Data publicării
14.11.2018 09:52
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.238,09 RON

din 1.238,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.