Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masti / Masca sanitara chirurgicala 3 straturi

Număr anunț
DA22324134
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
01.02.2019 08:03
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.