Acasă · Licitații
· Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Declansator tensiune minima 24VDC
- Număr anunț
- DA22323357
- Autoritate contractantă
- R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
- Furnizor / câștigător
- LOGIMAETICS ELECTRIC SRL (CUI RO15871312)
- Cod CPV
- 31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,83 RON
- Valoare atribuită
- 655,83 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 15:50
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
655,83 RON
din 655,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro