Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Execuția lucrărilor de extindere rețea publică de apă/rețea publică de apă uzată în comuna Hălmagiu, județul Arad - SAT BRUSTURI în cadrul proiectului ,,EXTINDERE RETEA DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE IN COMUNA HALMAGIU, JUDETUL ARAD”
- Număr anunț
- SCN1041290
- Autoritate contractantă
- Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
- Furnizor / câștigător
- TERMOPRO EDIL SRL (CUI 26155181)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.075.829 RON
- Valoare atribuită
- 6.855.657,77 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 15:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1031285
- Termen limită
- 22.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045252
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PT.pdf.p7s
- 2. Antemasuratori, liste, fise - APA.pdf.p7s
- 3. Antemasuratori, liste, fise - CANAL.pdf.p7s
- 4. Caiete de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045252.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Subcontractanți 1
ENERGETIC MONTREL SRL CUI RO26011941
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EUROSTREI SRL CUI 9993110
Asociați 1
PROMETAL LOGISTIC S.R.L. CUI RO32471561
Terți susținători 1
FERART SRL CUI RO14520178
Subcontractanți 1
ELECTRO STANCALIE SRL CUI RO 13908016
Valoare atribuită
6.855.657,77 RON
din 7.075.829 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 220.171,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.