Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRILLIANCE MRSA 2 AGAR, 10 PLACI/ cromogenic
- Număr anunț
- DA22329708
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 13:27
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380 RON
din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro