Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,9% sub estimat
detergenţi -UAB
- Număr anunț
- DA22328988
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.955,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.570,72 RON 19,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2019 12:46
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.570,72 RON
din 6.955,32 RON estimat
19,9%
Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 1.384,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.