Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii analiza sange la om
- Număr anunț
- DA21742542
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
- Furnizor / câștigător
- DORIMED SERV SRL (CUI 14386611)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.704 RON
- Valoare atribuită
- 6.725,60 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:32
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.725,60 RON
din 4.704 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro