Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOCOASA 2T EM2600U - MAKITA

Număr anunț
DA21732441
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN BRASOV (CUI 29382979)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,65 RON
Valoare atribuită
363,65 RON
Data publicării
13.11.2018 13:17
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,65 RON

din 363,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.